ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

СПЕЦІАЛЬНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ПЕРЕПІДГОТОВКИ КАДРІВ
Главное меню
Категории раздела
НОВОСТИ ПРОГРАММЫ "УКРАИНСКАЯ ИНИЦИАТИВА" [6]
НОВОСТИ БИЗНЕС ТРЕНИНГ ЦЕНТРА [41]
НОВОСТИ ДЕКАНАТА СФПК [4]
THE FIRST INTERNATIONAL SCIENTIFIC AND PRACTICAL INTERNET– CONFERENCE [1]
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск по сайту
Календарь
«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика
Пятница, 24.05.2019, 07:14
 
Загальні відомості
Спеціальний факультет перепідготовки кадрів (СФПК) здійснює оперативну перепідготовку кадрів з актуальних проблем економіки, підприємництва, менеджменту та бізнесу, поглиблення та оновлення знань в галузі економічних дисциплін. Він має сучасну матеріально-технічну базу і високопрофесійний професорсько-викладацький склад, має державну ліцензію з перепідготовки з усіх спеціальностей ОДЕУ з правом видачі дипломів встановленого зразка.
 

 
Спеціальний факультет перепідготовки кадрів було організовано в ОНЕУ у 1993 році наказом Міністерства освіти № 54 від 9 березня 1993 року для сприяння службі зайнятості у справі перепідготовки незайнятого населення. Великий внесок у розбудову факультету внесли професори Граждан В.Д., Козлова Г.М., Окландер М.А., Дяченко Л.Е., Діордіца С.Г., Сосновський А.В., Семенов В.Ф., Крижановська О.П., Кравченко В.О.,  доценти Новіков С.С., Переверзєва Л.М.,  Анфіногентова Н.Й.,  Малишко В.С., Русєва О.П., Оснач О.Ф., Коноводченко Л.Я., Падалко Т.М., Лісовська Л.П., Хромов О.П., Никифоренко В.Г., Матвеєнко В.К., Чередниченко Г.А., Сафонова Т.О., Никифоренко А.Т., старші викладачі Борзунова Г.Г., Михайленко С.П., Гордєєва О.В, Станкевич П.М., Здорікова Т.С., Алексєєва Л.Г.,Кучма М.В.,  а також керівники ведучих кафедр ОДЕУ .

Факультет перепідготовки кадрів – це високий рівень викладання, здобуття професіоналізму, надійне відтворення у подальшому житті інтелектуальних та фінансових витрат. Випускники СФПК одержують диплом спеціаліста з присвоєнням кваліфікації економіста відповідної спеціальності. Факультет акредитований за четвертим рівнем акредитації, має компютерний клас з виходом до мережі Internet. Перепідготовка здійснюється за сучасними навчальними планами, узгодженими з відповідними Міністерствами та установами. Програми СФПК розроблені з урахуванням новітніх досягнень наук, що вивчають проблеми економіки, менеджменту, бізнесу та підприємництва. Навчальну і методичну роботу на факультеті проводять провідні кафедри університету і кращі викладачі цих кафедр.

 В перші роки навчання було організовано для осіб з вищою освітою, що направлялись Одеським обласним центром зайнятості за спеціальностями: "Облік і аудит”, "Банківська справа”, "Економіка підприємства”, "Фінанси”, "Маркетинг”. За минулі роки факультет підготував для служби зайнятості біля 1500 фахівців-економістів. 
            Здійснюючи перепідготовку слухачів факультет кожного року задовольняє потреби в них галузей та регіону, що сприяє виконанню Указів Президента, постанов Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, реалізації Державних програм з питань соціальної політики, перепідготовки та підвищення кваліфікації незайнятого населення.
            На факультеті суттєву частку навчального процесу забезпечує кафедра фінансів, обліку та аудиту, а повне комплектування викладачами відбувається, головним чином, за рахунок професорсько-викладацького складу багатьох інших кафедр ОНЕУ.
            До навчального процесу також залучаються керівники та провідні спеціалісти фінансово-банківських установ та податкових адміністрацій регіону, досвідчені менеджери.

Головними завданням СФПК є:

  • перепідготовка кадрів з наданням другої вищої освіти з актуальних проблем економіки, підприємництва, бізнесу  та менеджменту;
  • поглиблення і оновлення знань в галузі спеціальних економічних дисциплін,
    організація широкого обміну передовим науковим і виробничо-технічним досвідом;
  • удосконалення знань менеджерів у сфері підприємництва, підготовка їх до стажування в розвинутих країнах Європи.
  • Навчальний процес на спеціальному факультеті перепідготовки кадрів здійснюється за денною та заочною формами навчання.

 

Напрямки і спеціальності

Спеціальний факультет перепідготовки кадрів здійснює перепідготовку кадрів за напрямками:

-перепідготовка спеціалістів з вищою освітою зі строками навчання: за денною та заочною формами навчання – 2,5 роки за спеціальностями: облік та аудит;   банківська справа; економіка підприємства;  фінанси; маркетинг; управління персоналом і економіка праці;

- перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва за Програмою  „Українська ініціатива”.

Зарахування на навчання проводиться за результатами співбесіди у відповідності з базовою освітою і напрямком перепідготовки.
  

  

Наша адреса: 65014, м. Одеса, вул. Пушкінська, 25, кімната № 205.

 

Тел. (048)7220122, 7253548, E-mail: sfpk@oseu.edu.ua


Copyright MyCorp © 2019Хостинг от uCoz